Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přistup odepřen

Zdravím,
mám problém se složkou downloads uloženou v C:\Users\Sylva\Desktop\Downloads. Prostě nejde otevřít, smazat, nic. Vždycky mi to vyhodí hlášku (viz. příloha) přístup odepřen. Naformátovat disk nemůžu - mám na něm uložené windows. Snažím se už něco málo přes hodinu to najit na googlu, ale neuspesne, tak píši Vám.
Děkuji za každý nápad,
s přáním hezkého dne, matlaa53

restartuj do nudzaku a prihlas sa s menom administrator, heslo nechava 99% ludi pri instalacii prazdne. A skus to znova. Zrejme uz ten ucet Sylva nema prava spravcu (over si to v ovl.panely - ucty ze jake tam su opravnenia a skupina).
Preistotu by som vypol antiviraky a podobne veci.
V nudzaku scan na viry napr pomocou superantispyware.
A zamysliet sa nad tym ze co to je presne za zlozku ktory program ju vytvoril a preco (samo sa to tam urcite nevytvorilo).