Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi naběhnout notebook...

Normálně jsem zapla notebook naskočil, ukázalo se jako vždy ACER a pak černá obrazovka a v levém horním roku bliká bílá pomlčka...pak začal hučet a nic se nedělo...když jsem začala mačkat klávesnice začal pípat.. když sem cokoliv zmáčkla...nevíte někdo co stím je? Mám ho 2 a čtvrt roku a značka je ACER...

Jedine co ti rikam je ze mas skusit nabootovat linux, a tam tzistis ze ci mas disk v poriadku a ci su na nom data. Ked to nezdiagnostikujes tak sa mozes ist poradit tak k jasnovidcovi, rad by som mal take schopnosti ale nemam.

Este mozes pozret v BIOSe ze ci tam je bvobec harddisk zdetekovany, do BIOSu sa leze zvycajne cez Del alebo F2

Takže teď to máš alespoň nastavené na bootování z CD. Teď zásadní otázka, cítíš se na to, stáhnout Linux, vypálit bootovací CD z obrazu CD iso. , nabootovat PC, zálohovat data a potom něco dělat se systémem?

no asi ne ... to je na mě moc složitý a nechápu co to znamená...

Jak jsem říkal, asi to nepůjde :-)