Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ktory soft na kreslenie topologie siete?

Cafte,
zo skoly mi pripadla v ramci navrhu noveho IS taka mila povinnost... mam prekreslit podla dodanych papierovych planov celu topologiu siete - chvalabohu len nasu fuckultu, nie celu univerzitu 8-)... Zhanam teda nejaky programik v ktorom sa to da spravit, nieco na technicke kreslenie, mozno poznate daky soft co sa na toto standardne pouziva aj s oznacenim.. diky za rady, howgh! 8-)

Thank you to....

Didier Lanotte for the French translation.
Fernando Fernández for the Spanish translation.
Mario Dede` for the Italian translation.
Jan B Thygesen for the Danish Translation.
Warner Krelekamp for the Dutch Translation.
Martin Kabatnik for the German Translation.
Marcelo C. de Bittencourt for the Brazilian Translation
Sadi Evren Seker for the Turkish Translation.
Jan Fiala for the Czech Translation.

To je fakt mafián, je všude!