Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ESET OnlineScan mi našel nákazu

ahoj stahl jsem si ESET OnlineScan

a nasel mi nakazu : C:\Documents and Settings\All Users\Data aplikací\Bcool\bapcdnclfalnmnincbihfkiangopdemb.cr x Win32/Adware.MultiPlug.H aplikace

jak to mam odinstalovat ten Bcool nebo co mam delat dekuji za pomoc a co ten Bcool je ?

Změna kategorie, původně: Hardware
Změna předmětu, původně: pomoc (JaFi) (JaFi)

vlezeš do nouzového režimu, spustíš cmd.exe (příkazové okno), vir smažeš:

rd /s /q "%allusersprofile%\bcool"

nebo to "bcool" smažeš v průzkumáku.
a ještě spustíš msconfig.exe nebo nějaký normální nástroj, a zakážeš v něm všechny spouštěče virů.

svůj bezcenný antivir rovnou odinstaluj.