Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s generováním obsahu ve Wordu

Dobré dopoledne,
můžu vás poprosit o pomoc? Potřebuji vygenerovat obsah ve Wordu, ale ať dělám, co dělám v obsahu se mi vždy od každé úrovně nadpisu ukáže jen jeden (
mám Nadpis 1, Nadpis 2 a 4x potom Nadpis 3 a z toho Nadpis 3 se mi ukáže v Obsahu pouze jeden, ten první a ostatní ne..) co mám dělat? Prošla jsem všechny nastavení obsahu a nic.. Potřebuji toto generování do bakalářské práce a jinak to dělat nemůžeme..Děkuji za pomoc

po tom ako bol pouzity Nadpis3 v texte nastleduje aj text v sablone normal alebo je cely text v sablone Nadpis3? Ked kliknes na text tak vidis v liste jaka sablona je pouzita pre ten text. Ak je cely text v sablone Nadpis3 tak by to Word bral ako jeden nadpis (cely ten text)

celý text je napsaný v "normální" a jen ty potřebné názvy (nadpisy) jsou dané do stylu Nadpis 1, Nadpis 2, Nadpis 3.. ty Nadpis 1 a 2 se mi ukazují, ale jak je tam více těch Nadpis 3, tak se mi zobrazuje pouze ten první