Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RESET Bios Password

Zdravím,

dostal jsem notebook EliteBook 8440p a chtěl bych v něm přeinstalovat Windows, jelikož potřebuju nastavit BootSequence, tak potřebuju do BIOS, ale pro přístup do BIOS, to vyžaduje password, který mi není absulutně znám. User: BIOS Administrator. Rozebral jsem ho, abych odpojil CMOS Baterii, odpojil jsem jí, napsalo to Error: že nastavení se vrátí do defaultních hodnot (říkám si super), ale BUM ! Zase to chtělo password.
Poradíte někdo ? Díky moc

V podstate exisuju tri hesla:
Pristup do setingu BIOS (vo firmach bezne)
Pristup do PC (bootovanie)
Pristup do OS (Windows)

Mal som problem, zakaznik dodal. Ziadna "corka", dedictvo po zomrelom.
Notebook HP EliteBook. Autorizovany servis si ziadal, nielen dokumenty o "nadobudnuti", ale upozornil na kontrolu v databaze Policie.

P.S. heslo neni v CMOS (odpojenie baterky, nepomoze).