Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vir

mam zavirovanej pocitac nejde mi internet existuje nejaky program ktery da pocitac do poradku?

to vypadá jako dobrý nástroj
nevím sice jestli pomůže pokud mu vir nijak nezměnil síťové nastavení, jen navíc kromě toho že běží spustí nějakých 128 vláken kterými se pokouší šířit ven - a na jediný proces prohlížeče potom nezbývá žádný strojový čas, proto internet "nejde"