Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání PC

Zdravím všechny.
Potřeboval bych radu.
První se mi začal sám od sebe vypínat počítač. Vždy tak po 6 hodinách bez jákehokoliv varování či upozornění se na tvrdo vypnul. Pak jsem ho tedy vyčistil antivirem, a jde to v pořádku. Jenomže teď jsem si nainstaloval starou hru; "Roller Coaster 3", a počítač (když hraju) se mi vždy po nějakém čase vypne. Někdy hraju hodinu, někdy 10 minut a najednou bum. Přitom když nehraju, počítač běží v pohodě. Věděl by mi někdo poradit? Za každou radu předem děkuju! :)

To je teplota coho, radiatora v kuchyni? Meraj pomocou speedfan vsimaj si teploty s nazvom core a GPU, a pocas toho hrania.
Skor to je ale problem zdroja alebo zakl.dosky, kondenzatory v haji, apod.

(skontroluj aj ze ci v zdroji neni kilo prachu a aj chladice CPU a cipsetu apod)