Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po instalaci windows nejde internet

Když sem nainstaloval windows z důvodů že jsem měl zavirované PC a nevěděl jsem si rady protože norton hlásil že je čisté, sem zjistil že nefunguje internet a tudiš nemohu použít super ovladač k automatickému stažení aktualizací jak sem plánoval. CD s ovladači nemám PC je starej a skládanej.
Nefunguje internet a já uvízl v mrtvém bodě. stáhnul jsem si everest home a zjistil typ základní desky MSI K8NM-ISR (MS-7034)
dostal jsem se sem http://www.msi.com/product/mb/K8NM-FISR--ILSR.html #/?div=Driver&os=XP%2032 stáhl na notbuku Realtek 10/100 LAN Drivers na flešku a dal do počítače skusil sem otevřit soubor PATCH a EXE ale počítač udělal píííp a to je vše.

V souboru 10_100 je několik složek amd_v508 linux24_160 ndis2dos_v324 novell_odi_v366 pci. Ve složce pci je složka winxp ale tam je pět souborů netrl katalog zabezpeceni ten nic nedelá je to jen seznam něčeho netrlx instalační informace po rozkliknutí se zobrazí poznámkový blok rrtnic rtnic64 rtnicxp jsou jen systémové soubory. K kde je tam nejaká složka na instalaci ovladače k internetu? Ve složce novell_v366 je složka exe a patch ale ty taky nic nedělájí. Jsem po instalaci windovsu nic sem ještě nenainstaloval. Jaký mám na instalovat program? Co mě chybý k tomu abych to mohl otevřít?

http://www.msi.com/product/mb/K8NM-FISR--ILSR.html #/?div=Driver&os=XP%2032 nainstaloval jsem všech 7 ovladaču co to nabízí. Teď mám tedy všechny ovladače? Windows ale ještě není aktivovanej protože jsem nevyřešil problém s internetem. Na střeše je přijímač od toho vede kabel do wifi Tenda signal mě jde do noutbuku ten je na heslo ale pak mě ještě vede kabel z wifi do pc a ten sem na heslo neměl ale teď když kliknu na internet tak mě vyjede tabulka širokopásmového připojení a chce po mě heslo a uživaelské jméno uživatelské jméno které sem si zadal při instalaci windovsu zadám (co jiného by to mohlo být)? a heslo co je na wifi avšak mě to napíše: Širokopásmové připojení - chyba při připojování, wan miniport (pppoe) - navazování připojení chyba 769 určený cíl není dostupný. Ovladače tam teď jsou. Jediné co mě ještě napadá je vyplnění udajů pro internet ip adresa port, avšak to netuším kde se zadává.

nainstaloval jsem všech 7 ovladaču co to nabízí

na dotaz o pořadí ovladačů nereaguješ, tak to možná funguje, možná ne.
funkční síťové připojení vypíše příkaz:

ipconfig -all

máš vidět adresu routeru/dhcp.

pokud v pc nastavuješ typ připojení, tak za routerem nesmí být veřejná síť. nejlepší je pracovní síť, v nejhorším případě domácí síť.

router po tobě nechce jméno/heslo tvého účtu z instalace windows - co by s tím dělal?
login k přihlášení do routeru je na štítku tendy zespodu, např. "Tenda W311R: 192.168.0.1, admin/admin", a samozřejmě ve tvém manuálu od routeru.

na wan straně routeru nastavíš adresy podle providera (pokud ti nedal dhcp).
je možné, že je připojení vázáno na konkrétní mac adresu. buď bys u providera zaregistroval mac adresu wan strany routeru, nebo bys nechal naklonovat adresu toho pc, se kterým fungovalo připojení bez routeru.

pak si jen nastavíš wifi: ssid, wpa-key, zákaz wps.

NVIDIA nForce3 System Drivers sem nainstaloval jako první jsou tam 3 složky: ndis_odi win98-me win2k-xp zvolil jsem tu win2k-xp.
nVidia nForce2 SATA RAID Driver (For floppy driver) sem instaloval jako druhou tam byli 2 textové soubory první nvraid a nvatabus oba sem nainstaloval. Nvidia nForce3 SATA/RAID driver for Windows 2K/XP jsem nainstaloval jako třetí tam byli textové soubory nvraid a nvatabus oba sem nainstaloval a byl tai i redraid ten sam instaloval na konec. potom sem v tomto pořadí instaloval tyto ovladače:
Realtek Gigabit Ethernet Drivers byl tam textovej soubor netrtl a LANUtility oba sem nainstaloval. Realtek 10/100 LAN Drivers byli tam složky amd64_v508 linux24_v160 ndis2dos_v324 novell_odi_v366 PCI zvolil jsem sožku PCI a nainstaloval textový soubor netrtlx
Realtek ALC Series AC97 Audio Driver, AMD Cool and Quiet Driver (MB)
Jdu kouknou na to další

router po tobě nechce jméno/heslo tvého účtu z instalace windows - co by s tím dělal?
Potíž je ta že já neuvedl heslo při instalaci windows takže jsem se rozhodl zopakovat instalaci windows.
po nahrání všeho potřebného když se počítač má sám restartovat došlo k nějaké chybe počítač se seknul a já se teď nemohu hnout z mista, když ho zapnu objeví se modrá obrazovka byli zjisteny potíže a systém windows byl ukoncen aby nedošlo k poškození počítače.
Tím tedy to asi končí a nezbývá než koupit nový počítač protože ten můj má cenu šrotu a nevyplatí se ho dávat do opravy.