Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PhysX na AMD

Dobrý den

mám dotaz možná je to úplná hloupost ale koupil jsem si hru Borderlands 2, které v nastaveních podporuje PhysX. Ovšem PhysX je přednostně dělaný na karty Nvidii a ja mám v počítači kartu AMD. Dočetl jsem se že PhysX by mělo běžet i na kartách AMD ale musí ho počítat procesor. Tak bych se chtěl zeptat kde je možné to nějak nastavit protože když hraji mam kolem 120-130 FPS a když dojde na nějáky boj tak to klesá až na 20 FPS. Mám dojem že takový pokles nebude zaviněný pouze grafickou kartou ale dělá v tom bordel ten PhysX.

Jestli je potřeba tak

Graficka karta: AMD Radeon HD 7950 Vapor-X OC edition 3GB
Procesor: Intel core i5 3570
RAM: 16GB

To je jedno,že nevíš co myslím,stačí číst.
Spíš mě ted napadlo zda má tazatel ten PhysX-jako soft nainstalovanej.Předpokládám,že by měl být u hry samotné nebo je na Nvidia stránkách.

Jasne ja to chapu, ale dejme tomu v Bordelans 2, muzes stahnou patch na PhysX pres >CPU ale budes mit takovy sesup FPS ze se ta hra stane nehratelna.
To CPU ti nebude a nemuze delat praci za PhysX.Bohuzel