Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vypíná se mi komp a zapíná

Ahoj kluci,mám problem ,zapnu komp chvilku trva než se načte a pak se objeví probíhá kongigurace aktualizaci a poté se vypne komp a tak to dělá pořád a pořád dokola a nenaběhne děkuji,dá se to nějak udělat přes bios?

do nouzového se dostanu ,pustím ho a načíta ovladače a nedočte celé a problém se opakuje

takze se do nouzoveho rezimu taky nedostanes, kdyz se ti to restartuje v prubehu nacitani?

Jinak by totiz mohl pomoci nejaky ten bod obnoveni, pripadne msconfig.

ja sem resil neco takoveho celkem nedavno jednou to byl problem ze sem nainstaloval spatne USB ovladace(stara zakladni deska) a podruhe za to mohl Conficker :-/