Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přeinstalovat předinstalované W8?

Budu si kupovat NB s předinstalovanými W8 ale mám otázky
1.Jak mohu provést čistou instalaci když nemám license key a ani CD?(kvůli všem těm nainstalovaným kravinám od výrobce)
2.Když bude potřeba reinstalovat systém(když se něco podělá nebo bude systém za nějký ten rok zahlcený)

Děkuju

Win8 image/DVD bud stahnes z ulozto nebo od kamarada nebo si to objednas u vyrobce (napr. HP to posila zadarmo, Acer za 1000kc)
O licencni kod se netreba starat, je zapsany v biosu, aktivace probehne automaticky po prnim pripojeni na net

pokud ma tvuj NTB recovery v sobe moznost recovery , smaze vsechny data.
Pozor ale nektere chytre recovery (napriklad HP) davaji moznost zalohy dat behem recovery na externi HDD)