Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook Wifi

Dobry den...

po uspesne instalaci Windows 7 na muj Notebook z win8.... Potrebuju dalsi radu prosim..
Mam Notebook Msi GE70 - onc 290

nevim jestli je to zmenou na operacni system win7 ale nebezi mi Wifi... nevim jak ji mam zprovoznit
Stahl jsem si dva ovladace ze stranek od vyrobce ... sel mi nainstalovat pouze Realtek Lan...
ale bohuzel wifi se mi nechce pripojit nevi nekdo co s tim?:))

Pri pouziti nastroje Rucni diagnostika mi vyslo:
Test harwaru ____Uspech____Bezdratovy hardware je aktivovan
Test ovladace _____ Uspech _____ Ovladac je nacten. Netwsw00 Verze: 15.1.1.1
Test rádia ____ Neuspech ____ Harwarove radio je VYPNUTO

a nyní jsem zjistil že tlačítka nejednou ani pro 1)Vypnout displej ....2)Vysunout mechaniku (na mechanice tlacitko jde - ale tlacitko pred obrazovkou nejde)...
3) tlacitko pro chlazeni - funguje ....4) tlacitko pro Turbo ...nereaguje asi nefunguje ....5) tl. P1...zrejme taky nefunguje...

Nejspise jeste chybi nejaka instalace na ty hardw. ltacitka...

nainstaloval jsem vsechny ovladace co jsem za nasel na strankach vyrobce... ( viz _ http://cz.msi.com/product/nb/GE70-0NC.html#/?div=D river&os=Win7%2064 )