Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno OT: Šetřič z Windows98 - máte někdo?

Ahoj, kamarádka se mi zmínila:
Kdysi jsem měla šetřič obrazovky, který se mi líbil. Byl to takový tajemný dům v noci, různě se tam rozsvěcela okna, chodila černá kočka, létali netopýři - bylo to působivé a strašidelné.
Pamatuju se, že něco takového bylo ve Windows98, ale nikde je nemám nainstalované. Mohl by mi prosím ty soubory někdo poslat nebo dát někam na web ke stažení? Není to důležité, ale udělalo by jí to radost ;-)
PS: Kamarádka měla w98 legálně a teď pracuje pod též legálními wxp, tak snad tato prosba není porušením licence ;-) Děkuju.

Jediny spravny sporic je:
ovladacie panely - energia a nastavit si
vypnut monitor po xy minutach
vsetky ostatne sporice IMHO len zatazuju CPU, cim devastuju zivotne prostredie a ucet za elektriku :))

Navyse to vypnutie znizi spotrebu monitora (zvycajne tak 50nasobne kedze bude v standby) a moze znizit spotrebu aj grafiky. Nevidim ziaden vyznam sporicov - aby sa zhavil monitor, grafika, CPU a ukazovalo to nezmysly na obrazovke na ktoru sa nikto nepozera.

No, někdo komu se třeba nechce starat o rybičky, třeba spořič s nějakým akvárkem ocení jako dekoraci. Viděl jsem jich pár, a některé vypadají hodně realisticky...:-)