Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Antivirus

Zdravím
Prosim chcel by som radu aký free antivirus si dať... s akým mate dobre skúsenosti... a aby nespomaľoval notebook(abo pc...vraj avast spomaľuje ale neviem no...)

Ďakujem :)

osmy nemaje, zkusím na w7- třeba to klapne.

Ovládací panely\Všechny položky Ovládacích panelů\Centrum akcí

tam bys měl vidět, jestli je av přítomen nebo ne. jestli chceš používat jiný av, tak to asi nebude problém, zatěžovat procesor ti budou všechny- je to přeci jen antivirus a ne sandbox.

Nemam tam... len toto:
Sietova brana firewal zapnute
windows update zapnute
Avast- ochrana proti virusom zapnute
Avast- ochrana pred spyware a neziaducim softverom zapnute
nastavenie zabezpecenia pre internet OK
Kontrola pouzivatelskych kont zapnute
Windows SmartScreen zapnute
Technologia NAP vypnute