Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem direct x a direct 3D

Dobrý den chtěla bych poradit ohledně spouštění grafických programů.
Když chci nějaký spustit a nebo i hru řekne mi to že v pc není direct x a direct 3D.
Zkoušela jsem je nainstalovat ale nic se tím nevyřešilo nevíte někdo o tom něco ?

Prezraď nám, aký máš operačný systém. Windows 7, Windows XP, Windows 3.11?
Aká je konfigurácia tvojho počítača (procesor, grafická karta)?
Aký presne grafický program alebo hru sa to vlastne snažíš spustiť?
Čo presne si skúšala nainštalovať? Podarilo sa to nainštalovať, alebo sa inštalácia skončila nejakou chybou?