Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Formulář v HTML/PHP

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda by mi někdo mohl pomoct/poradit jak udělat formulář ve kterem budete vybírat věcy a ty se budou přičítat a na konci ukažou výslednou cenu.. Zni to zmatečně tak jsem našel příklad :
http://www.x-computers.eu/configurations/compose/1 2

Prostě tak jak to je na strance výše aby se měnila hodnota podle zadanych parametrů.

Děkuji předem za každou odpověd.

Ak to chceš tak dynamicky, tak na to budeš potrebovať JavaScript. Ak nepotrebuješ na serveri výsledok nijak spracovávať a stačí ti, že sa výsledok len zobrazí, tak dokonca nepotrebuješ ani PHP.

Ak sa s tým nechceš babrať a chceš, aby to niekto spravil celé za teba, tak si na to niekoho za primeranú cenu nájdi, napr. na it.poradna.net.