Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi vložit video do Windows Movie Maker

Mám problém,když chci nahrát do Windows Movie Makeru video nahrané na foťáku tak se mi tam nezobrazí,prostě vůbec nejde....nevím čím to je...a také mi nejdou stáhnout videa z ivysilani...poradíte někdo aspoň s jedním problémem??

Dobrý den,
mám také problém s vkládáním videí do Movie Maker. Bohužel mi to nejde ani po změně přípon. Dokonce jsem si smazala celý Maker a stáhla nový. Přesto to nejde. Vůbec nevím, co s tím. :-/