Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod textu z Wordu 2007 do Wordu 2003. Máte s tím někdo osobní zkušenosti?

Zdravím, mám naistanlované Office 2007 a musím říct, že mi absolutně nevyhovují. Jsou tam tisíce nových funkcí, které mi jsou k ničemu a komplikují normální obyčejnou práci, na kterou jsem byl zvyklý. Znovu jsem si tedy dal do pc Office 2003, ale nejdou tam spouštět ty dokumenty, které jsou si už nově vytvořil ve verzi 2007. Našel jsem, že to jde převést přes.... Microsoft Office Compatibility Pack pro formáty souborů aplikací 2007 Office Word, Excel a PowerPoint a všechny nezbytné aktualizace sady Office.

Prosím o radu, jestli s tím někdo má osobní zkušenost, jestli to není moc komplikované a funguje mu to normálně všechno v pořádku ve staré verzi 2003, případně jiné zkušesnosti toho, kdo se taky rozhodl vrátit raději ke staré verzi. Díky předem

aha, o tehle moznosti nevim, jak bych to mel ulozit v tom starem formatu?

i když vlastně pokud mám uloženo asi 100 textu (100 wordů), tak bych musel kazdy otevrit zvlast a dat ho ulozit ve starem formatu a pak teprve prejit na ty 2003

nebo je mozne mit SOUČASNĚ nainstalované OBĚ VERZE? 2003 i 2007 a otevřít si vždy podle potřeby?

Omlouvám se, tohle jsem úplně nepochopil. Anglicky neumím ani slovo... Je to něco, že bych měl stále 2007, ale dal si na ní tu starší grafiku?

Našel jsem, kde se ve Wordu ukládá i pro starou verzi 2003. Asi si teda Word a Excel naistaluji obě verze, pracovat budu s tou 2003 a když si budu potřebovat vytáhnout nějaký text dělaný ve vyšší verzi 2007, tak si ho v ní otevřu a hned uložím tak, aby šlo i na té starší...