Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak obnovit data z DVD+RW

Zdravím, prosím o radu, jak obnovit data z DVD+RW. Byly nějaký soubory k vypálení na disk, vypalování se spustilo přes vypalování co je součástí Win7. Vyhodilo to chybu a napsal to, že disk možná nebude možné použít. Od té doby se disk tváří jako prázdný. Prosím o radu, jak z něj zachránit data, jsou pro mě velice důležitá. Děkuji.

dobře. pořád je teoretická možnost obnovy.

z dvd pomocí iso buster
z disku se podívat jestli to není ještě nasyslený v kešce (viz. odkaz), nebo, jestli je původní soubor smazán a vysypán z koše, tak programem recuva (instalovat na jiný disk, než byla data) najít smazaný soubor a obnovit- snaž se na disk nic nezapisovat, ať si zvýšíš šanci.