Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém s rozlišením

Zdravím
Poraďte mi prosím.
Mám notebook a ten neumí nižší rozlišení než 800x600. Spustil jsem na něm hru, která rozlišení snížila na 640 x 480, vypadalo to, že mu to nějak nesedne, ale zobrazil to. Opvšem od té doby mám problém s icq a třeba i s obyčejným textovým dokumentem. Problém je v tom, že textový dokument se otevře, ale já ho nevidím, je v liště, ale nějak nejde zobrazit. Stejný problém se stal s photoshopem, který bylů v tu dobu zapnutý, pracovní plocha zmizela a zůstaly jen paletky...to samé z icq...poraďte posím co stím...nechci přeinstalovávat windows

[mod]úprava hrubky jako Brno (s/z) (touchwood)[/mod]

problém vyřešen!

Jako vždy byla to totální blbost. Zapoměl sem vypnout dualwiev v nastavení monitoru, takže se mi všechny ty věci zobrazovali na druhém monitoru, který tam nebyl... krávovina co8-). Ale proč to bylo jen icq texťáky a photoshop-- to je záhada:-?