Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Matný vs. Lesklý displej

Dobrý den,
mám na vás dotaz. Sháním notebook a je nabízen ve dvou konfiguracích, s matným a s lesklým displejem (rozlišení 1366x768).
Bude výhradně na práci, max. sledování filmů. Tak se ptám, který je dle vás lepší.
Díky
Lock, dotaz je z roku 2013 a navíc vyřešený. (karel)
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Na leskly jde popripade pouzit matny filtr (matna folie jakou znas treba z tabletu, telefonu). Muj byl magneticky kde sel na puvodni obrazovku velmi rychle pripnout a odpenout podle potreby. Pouzival jsem ho hlavne u praci s text-editory a vyslo me to levneji jak zakoupit druhy NTB.