Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Galaxy Young zaseknutie

Zdravím dnes som si chcel upgradovať svoj smartphone z 2.3 na 4.2 Android jelly bean. Robil som to podla videa resne som posťahoval čo treba a po nainštalovaní a reštartovaní sa mobil načíta len do loga Samsung a ďalej nič. prosím čo s tým?

kontaktuj toho z videa ze preco ti znicil telefon. Pre buducnost update sa robi bud oficialne od vyrobcu, alebo ziadne.
Skus vytaihnut baterku na chvilu ked to nepomoze tak si hladaj na google ten tvoj typ telefonu a slovo "unbrick", aby si nasiel navod jakym specialnym hmatom na nom aktivovat nejake opravne flashovanie. POtom flashovat oficialny firmware a ne nejake zlepence z nejakeho videa (neviem z jakeho)

Hm, lenže ide o to že ten Unbrick sa robí cez ten program ODin a tam treba prepojenie mobilu s pc najprv treba na mobile stlačiť naraz volume down, home button a power button to sa mi sprístupnilo a treba pripojiť mobil cez usb a otom sa mi má v tom programe rozviesiť taká tabuľka,že mobil našlo ale u mňa sa nič nedeje ...