Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastaveni zabezpečeni- velky problem POMOC prosim

Mam opravdu veliky problem
Jsem administrator a nemuzu se dostat na hard disk, nemuzu delat skoro nic, stahovat nemuzu, smazat slozku nemuzu proste nic.
Udelal jsem nejakou strasnou blbost ve vlastnostech mistniho disku C v zabezpeceni, smazal jsem tam neco. Za preklepy se omlouvam, pisu to na mobilu.

Win 7/64

Strasne mooooc budu rad za pomoc.

tady je obrazek sorry ale je to vyfoceno mobilem protože mi nejde ten obrazek uložit.

Na obrazku je problem !
Tam jak je vpravo ten administrators tak pod ním byli další 3 a já je smazal.

A prosím, nejsem ajťák a s počítačem moc neumím takže ty rady co mi dáváte tak napište prosím jednodušeji (kde to najdu atd.)

[http://imageshack.us/photo/my-images/4/20130327150 849.jpg/]