Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s HDD

Zdravím
Aktivoval jsem si win 7 legalizatorem vyžadovalo to restart pc po restartu pc mi nenačetl druhý pevný disk.
V Biosu myslím načtený je,ale v OS ho nevidím.
Nevíte někdo jak na to.
Předem dík

tak ve správci disků ho vidím,ale bez názvu.
je tam jenom Disk 1 Dynamicky neplatný.. a nejde vidět jak byl rozdělen na časti disk G,I,K...
je tam volba převést ho na běžný disk,ale smažou se mi všechny věci co na tom disku byly a nezaručí mi to že to půjde..! není tu jiná volba abych nepřišel o data..?