Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika - jak nainstalovat grafický adaptér v ntb Samsung rv510?

Dobrý den,měl jsem ntb v opravě .Teď se mi po opravě neukazuje grafický adaptér.Chtěl bych se tedy zeptat jak naistalovat graf. adaptér.ntb mám samsung rv510,win 7,intel pentium.Jsem pc amatér a tak bych byl moc rád za radu.Předem moc děkuji

I PC amatér by mohl umět číst, že nadpis má být výstižný...
Změna předmětu, původně: Grafika (host)

Tak to reklamuj v tom servisu, takové věci se na dálku těžko řeší, zvlášť s amatérem.

Jak se projevuje ta slabá grafika? Z Wikanova odkazu zkus stáhnout a nainstalovat ze sekce Drivers ovladač VGA(Graphics),INTEL (32 nebo 64 bit verzi podle systému, jaký máš).