Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké Windows zakoupit?

Dobrý večer,chci se zeptat mám tu již zakoupený NB bohužel byl s Windows 8 a potřebuji koupit W7 vím že OEM koupit nemohu tak se chci které mohu normálně koupit aby tam bylo DVD a license key?

Tak sem se psal kamaráda...odpověděl mi to co vy tady.

''nejde to'' ale když si to nainstaluje na druhý pc tak se prakticky nic neděje...

ALE
On má přímo dotaz ,on může mít i W8 ,když si stáhne to ISO dá mu to jiný klíč nebo bude muset použít ten co využívá na W7?

On by si tam totiž dal W8 a na ''druhý pc'' by si dal ty 7...

Z pohledu licenčního jsou OEM Windows 8 předinstalované na koupeném počítači (notebooku) NEPŘENOSITELNÉ na jakýkoliv jiný stroj.
Co se týče downgrade z Windows 8, tak ten je možný jen z Windows 8 pro a to na Windows 7 Professional nebo Windows Vista Business. Downgrade neplatí pro Windows 8 získané upgradem, ale pouze pro nové licence Windows 8 OEM.
Pokud na licenční podmínky prdíš, tak si můžeš stáhnout a nainstalovat co chceš, ale ta koupená licence ti pak bude pochopitelně k ničemu, stejně jako štítek a ProductKey na něm.