Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padani "vseho" na plochu

Ahoj, mám problém s pc..Jedná se o notebook s Win 7 64bit..
Dělá to delší dobu ale nevěnoval jsem tomu pozornost..Dělalo to pouze u Assasin Creed 3 a myslel jsem,že pc na něj nestačí..

Při hraní her a i při puštění filmu na celou obrazovku mi po chvilce hra hopsne na plochu a zůstane v spuštěná v liště,to samé film,ten se akorát zmenší na malé okno a nevypne..

Už mě to začíná obtěžovat,neví někdo co s tím??

Díky Marek

loading...

Dělá to nějakej jinej program, kterej se ti dere do popředí. Povypínej rezidentní programy, podívej se, co ti běží za procesy. Buď správcem úloh, nebo lepší je program Process explorer.