Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi

zdravím všechny,prosím vás potřeboval bych u svého wifi routeru změnit zabezpečení,jelikož mám kvůli tomu potíže se připojit na mobil přes wifi jinak mám wifi router Air Live WL 5460 AP.Děkuji

nenechávej volby zabezpečení na auto, ale napevno. (wpa ~ šifrování tkip).

tvůj problém ale bude nejspíš jiný - wl5460ap není router, ale právě to ap.
jak je to přesně zapojené: máš nějaký router, který přiděluje více ip adres, a teprve za ním je ten wl5460?