Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IE7

Nekteri si mozna vsimli.. MS uvolnil verzi web. prohlizece, nyni jiz pod oznacenim IE7.
MS slibuje mensi deravost nez v predchozich verzich, tab-browsing a mnoho jinych ukradenych napadu.

Moje prvotni pocity: docela slusnej design .. zalozky funguji ...
vadi mi: udelam si odkaz treba z poradny.net (proste ikonku na kterou kdyz kliknu tak se mi zobrazi poradna .. ale,, zatimco u FF mi jde ponechat pouze logo bez textu (takze klikam opravdu jen na ikonku bez jakehokoliv textu) tak IE mi nuti si tam k te ikonce nejaky popisek dat. Coz vzhledem k tomu ze u FF mam cca 20 ikonek vedle sebe - kazda websajta ma specificke logo .. tak by mi to u IE dost vadilo. Hned by to bylo o mnoho pixelu sirsi..

a mnoho jinych ukradenych napadu.

Paradoxně je IE silný ne těmito "novými" vlastnostmi (prohlížeče zaměřené na SOHO, např. Opera, Netcaptor... měly takové vlastnosti už dávno), ale tím, co zůstalo z předchozích verzí (např. bezpečnostní zóny).

Až se k tomu dostanu, udělám článek ohledně IE7 a také IEAKu verze 7.

Bohužel tým IE roku 2006 není týmem z roku 1999, kdy měl Microsoft nové nápady a strategii které se držel...