Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W2k a výměna základní desky

Zdravím,
chtěl bych si v PC vyměnit základní desku a všechno ostatní, pokud možno ponechat. Třeba CDRW, DVDRAM a hlavně starej hadr s w2k instalací. Předpokládám, že w2k na nové desce pojede, drivery pro ni a w2k na netu jsou.
Nepletu se?
Díky za info... :-p

MB ASRock P4Dual-915GL + Intel Celeron D 2,53GHz BOX
Dual-915GL.htm

Socket 478 for Intel P4 processor Intel 915GL chipset
Supports FSB800MHz processor, Prescott Ready and H-T Technology
Supports DDR400 and Dual Channel Technology
Hybrid Booster - ASRock Safe Overclocking Technology
Int. Intel Media Accelerator Graphic Engine (H/W DirectX 9.0 support),
ASRock AGI Express and AGI8X interface to adopt both PCI Express and AGP Display card.
Surround Display: Up to 5 monitors display capability
4 ports of SerialATA 1.5Gb/s
7.1channel Audio, 10/100 PCI Ethernet LAN
ASRock 8CH I/O: 4 ready-to-use USB2.0 ports

A neodvolám :)). Mám to na noťasu a startuje to díky této "nádheře" zhruba 7. minut.
Ten start W2000 je zoufalost. A to nemluvím o programech, které vyžadují dokonce XP SP2.
Nové technologie obsahují XP v sobě a není třeba zoufale laborovat s různými zařízeními a jejich ovladači kdesi z netu.
Kdo si na P4 instaluje W2000 je sám proti sobě.