Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Virtual PC

Kto mi vie poradiť ako vytvoriť vo Virtual PC další disk.
Keď ho vytváram badám že nové vhd vytvorilo, ale on sa
neobjaví.Ani po reštarte Virtuál PC.Skúšal som už aj
prepisovať skript vmc, ale výsledok furt ten istý.

Sorry, ale neviem prečo mi ich teraz nechce ukázať vo Viruáli..??? Netreba ich ešte nejako inicializovať..???..Zobudiť..??
Disky sú pripojené, teda cesty k nim.Pri štare sú načítané vo Virtuáli ich však nevidím..Nezavadzia tam náhodou CD-Rom-ka??
Buď taky láskavý a pomôž.Už sa s tým drbem dosť dlho.