Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - Otevírání poslední stránky prohlížeče

Dobrý den,

potřebuji nějak nastavit, aby se neotevírala poslední použitá stránka při otevření prohlížeče internetu. Chci aby se otevřela domovská stránka - google. Dělá to jak základní prohlížeč tak i Chrome. Mám tablet prestigio PMP7100D a poslední verzi androidu. Jde to nějak?

Děkuji za odpovědi.

Neviem jak to ma chrome ale opera mobile ma v menu moznost povolit normalny exit, a potom ked urobis normalny exit z menu prehliadaca tak prehliadac neostane otvoreny, jak to u programov androidu je zvykom.
Druha moznost je zabit ho v spravci uloh, potom sa otvori domovska stranka.

Musis si uvedomit ze programy v androide sa neukoncia uplne ked kliknes len dole na prostrednu klavesu, ptz ta klavesa znamena len nieco ako prepnutie okna, a nie ukoncenie. Ukoncenie musi byt extra v aplikacii v menu apod, alebo ukoncit natvrdo cez spravcu uloh