Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo Z580 vs Acer ASpire V3

Ahoj

mam dva kandidáty a rád bych se zeptal nějakého odborníka, co by preferoval, popř co jiného by mi navrhnul ve stejné cenové kategorii. Původně jsem tíhnul k tomu Lenovo, ale 4jádrovej procík je docela lákadlo.

Mnohokrát děkuji

http://www.czc.cz/acer-aspire-v3-551g-10468g1tmakk -15-6-a10-4600m-8gb-1tb-hd7670m-w8/117272/produkt

http://www.czc.cz/lenovo-ideapad-z580-cervena_4/12 2892/produkt

No, hlavní je abych na tom rozjel CAD a obcas neco zahraju - je mi jasný, že mi někdo napíše, že na to nepotřebuju 4 jádrovej procesor, ale já si zas řikám, že když už to kupuju, tak z toho chci za ty peníze vyždímat co nejvíc. Samozřejmě bych nerad, aby se to za 14 rozpadlo ;-)

obcas neco zahraju

Bylo by potreba investovat vic, jinak na CAD v pohode to lenovo, pokud nebudes delat nejakou 3D vizualizaci, vykonove to bude podobny, ty ctyri jadra nejsou az zase tak dulezita.

pochybuju ze zrovna značka Acer dokáže vydržet alespon ty dva roky se čtyřjádrem, už jsem doufal, ze se Acer vzpamatuje a začne trochu myslet na kvalitu a ne jen hustit nadupaný součástky na oko za malou cenu, přičemž notas pak odchází velmi brzy a několikrát...acer se čtyřjádrem bych už z principu nedoporučil, když vím, jak odolný je acer při velkém výkonu :)