Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak poznat fake sluchátka

Zdarec. Na aukru se nabízejí sluchátka za podivně nízké ceny, např. sluchátka beats. Všichni se ohání sériovým číslem, ale moc mi nedává smysl, proč by to někdo prodával takto levně. Co si o tom myslíte? Dají se sehnat faky se sériovým číslem? Nebo je to opravdu záruka originality. Díky

Pomohlo by ti, kdybychom ti to zarepovali? To, že koupíš výrobek pravý, máš zajištěno alespoň částečně ve značkové prodejně. Pokud bys sledoval správy, tak i v renomovaných zlatnictvích prodávali falešné diamanty a perly s certifikátem.
Konkrétně u hodinek existuje několik stupňů falzifikátů. Ty nejsprostější jsou vyrobeny z nejlevnějších materiálů a názvy jsou úmyslně komoleny. Pak jsou lepší, kde už jde o kopii originálu z dobrých materiálů a pozná to odborník třeba podle rytí na plášti. Nejdražší jsou napodobeniny (repliky), kdy už to má problém poznat i odborník a plagiátoři používají třeba rozebrané originál hodinky, které rozdrobí do několika jiných. Zde se už zkoumá lom světla na sklíčku atd. Tyto hodinky už mají cenu třeba třetiny originálu.(když si uvědomíš, že originál může jít do milionů..)

A zpět k tvé otázce. Zamysli se, dokázal bys vzít účtenku, na ni opsal číslo výrobku a tím bys vyrobil pravý? Prodejce ti to může jako pravý prodat leda v "dobré víře".
Nemáš li na originál v renomovaném obchodě, kup si plagiát, ale za odpovídající cenu.

Jsou Velikonoce. Věř a víra Tvá uzdraví

Ne víš co mě zajímá. Pokud bych si opsal to sériový číslo a napsal přímo výrobci beatsbydre.com a napsal jim to sériový číslo, oni by přece dokázali ověřit, zda je výrobek pravý, či nikoliv. A nevím, zda v číně vyrábějí na běžících pásech samolepky s origo číslama výrobků.
Druhá věc je pokud vidím účtenku a na ní obchod ve kterém to dotyčný koupil, podívám se na něj a vidím že to tam prodávají za odpovídající cenu (400$-8000kč), potom by to byl hodně promakaný podvod, aby se nejednalo o originály. Sehnat pravý číslo, fakturu na ty sluchátka s shopem v odpovídající ceně.
Asi jsem naivní, ale vážně se v tomto zkorupmovaném státě plném podvodníků nedá sehnat sluchátka, třeba použitá, ale ORIGINÁLNÍ za rozumnou cenu?

zkorupmovaném státě plném podvodníků nedá sehnat sluchátka, třeba použitá, ale ORIGINÁLNÍ za rozumnou cenu?

Já s tebou plně souhlasím. Já bych chtěl za rozumnou cenu perfektní zánovní BMW. Ale ti podvodníci tomto zkorumpovaném státě mi říkají, že 50000,- je málo. Asi emigruji do Číny.A kam ty?

No asi takhle. Slušný bmw za rozumnou cenu seženeš, to je zase moje parketa, takže o tom se tady nebudeme bavit. Je to o tom na koho narazíš a kolik najetých km budeš akceptovat. Pokud se ale bavíme o sluchátkách jejichž cena je 8000, tak použitý se prodaj klidně za polovinu, což je myslím slušná cena. Když se beats nedaj poslouchat, tak mi napište co se dá poslouchat. Hlavně mi napište tesla a praštim vás kabelkou volové. Něco ze současnosti prosím. Bych vypadal na ulici jak kretén:-D Já bych emigroval hned, nebejt tak línej. Klidně do číny- i tam se maj líp než v týdle prdeli, kde nezavadíš o práci, a zákony ti tvořej kokoti, co si koupili vzdělání a střídaj funkce jak na běžícím pásu. Ke všemu je to všechno předražený, ale platy jsou stejný už hezkou řádku let. Státní dluh roste raketovou rychlostí. Fakt zlatá čína!

Hlavně mi napište Tesla... Bych vypadal na ulici jak kretén

A to je přesně důvod úspěchu firmy s logem "b". Jsou cool. Já se Sennheiserama na ulici rozhodně cool nejsem. Jenže mně to je celkem jedno, hlavně že mám zážitek z hudby.
Já si stojím za tím, že Beats si nekoupí člověk, kterému jde o zvuk. Koupí si je (a mám to znovu potvrzené) člověk, který se tím prezentuje na ulici.

Tady se řeší Loe-end sluchátka, jako by to byly nějaké špičky. Podívej se např. na Grado PS1000, Sennheiser HD 800, Ultrasone edition8 ruthenium. Pak se ti budou Beats zdát tak lééévné, že se budeš sám divit proč takové emoce a chuť emigrovat. :-D