Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistit změny na disku

Zdravím.
Vím o par prográmcích, které dovedou prolézt registry a pak po nějaké době znovu a zjistit změny.
Sháním nějaký prográmek co to zvládne s diskem.
Prohrabe cely disk a pak znovu a vypíše, které soubory byly změněny.

To berem, preto som pisal "to neni vytka". Len ma to prekvapilo ako sneh na Velku noc. Myslel som, ze som bol jediny co tam sem tam zabludil.

A ked uz som Velku noc spomenul, tak Vam vsetkym zelam pekne a prijemne prezitie sviatkov.