Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet - připojení

Dobrý den mám takový problém s rychlosti internet.Mam windows 7 32 bit. Když chci s někým hrát přes hamachi tak ho mam modreho a velmi tezko me to s neykm spoji.Nektere mam i zelene ale mam tento problem. zMĚRIL sem si download speed to mam 8mb,ale upload mam 0,5 mb a ping mam 25.Poradí někdo?

Janko, prajem Ti pekne sviatky. Ale keby sa dal (toreticky) rozbit bit, tak asi ani neviem...

Inak si myslim, ze trocha "vychovy" v jednotkach SI, by nebolo na skodu.
Vychovavame si generaciu, ktora nas (ci si to prizname, alebo nie) nas bude v buducnosti zivit.
Absolutne zaklady (b, B, m, M, ...) by sa malo dodrzovat / pranierovat aj tu v najlepsej Poradne.