Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Převedení textu z pdf pro telefon Nokia 5230

Zdravím
Poradte mi prosím free program,kde překopu text z pdf do něčeho,co zobrazí Nokia 5230
Zkoušel jsem sw.pro telefon z linku,ale i po změnách datumu mi to psalo,prošlý certifikát nebo neplatný...
http://www.nokia5230.estranky.sk/clanky/aplikacie/ pdf-_-djvu-reader.html

Něco co mi převede text,aby se zobrazil v telefonu.
http://mobilni-telefony.heureka.cz/nokia-5230/spec ifikace/#section

Děkuji.

cize znova, ak si ten text v pdf editore oznacis (ctrl a), skopirujes do schranky (ctrl c), vytvoris novy textovy subor, otvoris novy prazny prave vytvoreny textovy subor, vlozis tam text zo chranky (ctrl v), ulozis textovy subor (ctrl s) tak je to stale pdf????

Nejde to.Mám ten text v telefonu,otevřu ho v tom ZXReaderu,ale i s tím softem to neudělá normální text.Je tam záložka Charset a pět možností CP866,UNICODE,UNICODEBIG,UTF8,WIN1251.Žádná mi z toho neudělá srozumitelnej text.Bud jsou některý písmena nahrazena prázdnýma okýnkama nebo azbukou.

edit:Prokousal jsem se ještě k záložce use charset,tam všechny zatrhl,čímž jsem z pěti puvodních udělal cca50 a postupným zkoušením jsem to rozjel v WIN1250.
Jdu se ožrat. :beer: