Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sestava s Win 7 a MS Office do 20000,- Kč

Dobrý den, syn bude mít narozeniny a potřeboval bych pro něj nové pc, ale jen bednu bez monitoru klávesnici a myši.
Potřeboval bych aby pc mělo: win7, antivirus, microsoft office a aby to rozjelo nějaké novější hry.
Rozpočet by nemusel přesahovat 20.000 Kč.
Děkuji za jakoukoliv radu.

Změna předmětu, původně: sestava
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Berte ten návrh od M-Pola,to je expert,takže lepší asi nikdo nedá.A jak již bylo uvedeno,programy zkusit ty zdarma nebo MS Office dokoupit později.Antivir zdarma třeba AVG Free,Avast, Avira(jsou abecedně,ne podle kvality).Office zdarma =LibreOffice,OpenOffice.