Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novy PC z aukra prosim poradte

ahoj, prave ted jsem zakoupil za cenu 2800,- pocotac z aukra

Intel Pentium Dual Core E6800 3,3Ghz
2GB DDR3 RAM
80GB HDD WD
INTEL GMA 4500HD
Zdroj forton 300W

nikdy jsem svuj pocitac nemel prave vam pisu ze stareho Notebooku ktery ma cela rodina a ja si konecne usetril penize na svuj vysneny pc. Na pc mam celkem 3600 a od znameho jsem dostal klavesnici a mys takze si koupim za 250 nejake repracky a zbyde mi cca. 700 na grafiku. Na jeho radu jsem koipil tento pc ze si tam dokoupim jednu z nasledujicich grafik:9800GT,9800GTX,GTX260,GTX 275,280

budu hrat na monitoru 19" 1280 na 1024 bodu a znamy rikal ze vetsinu her to pri snizeni detailu vezme. Chtel bych si zahrat hlavne oba dva Zaklinace jsem jejich fanousek a take napr Call Of Duty

tak se ptam je to mozne?

Hele ty budes mit celkem problem s tim zdrojem.Ono starsi karty a i celkem dobry sezenes za levno ale prave dost zerou.Z tech novych GTX zadnou pac ty zerou snad uplne nejvic..9800GTX okolo 140W a normalni GT cca 120W...ja mam 9800GT OC a na ni 350W 80+ Fortron a jde to v pohode...ale je to zdroj jeste z dobrych casu te znacky.

Ahoj, tak moc díky za odpovědi :-)

Díky za nabídku ale 6600GT už asi ne, pamatuji si že strejda mýval 7600GT a měl celkem problém tam Zaklínače 1 rozjet.

Každopálně teď si nový zdroj nemůžu dovolit, ale chci se zeptat, je dobrá grafika GT430 ? To by mi zdroj vzalo a koukal jsem na Lets Playe a Mafii 2 hraje na podobné sestavě s GT430 na střední detaily