Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jazykový balíček pro Windows XP

Dobrý den, nutně potřebuji do svého počítače nainstalovat pár jazyků (japonština,čínština atd.), které se nacházejí na instalačním disku pro Windows XP, který ale bohužel nemohu najít a tak mě napadlo, že bych se mohl pokusit tento jazykový balíček stáhnout někde na internetu. Byl by tento krok legální nebo by za stažení a instalaci mohly být problémy?
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Tak jsem zkusil vypreparovat z CD pouze ten adresar LANG, a pak pridat tu japonstinu.
V zasade to stacilo, ale nakonec si to chtelo pridat i klavesnici, ktera zase v tom adresari LANG neni, ale je v adresari i386. Takze to CD si normalne nekde puc/stahni. Vsak licenci na ty XP mas, tak co.