Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno úplné odstranění hry

mám takový problém, nainstaloval jsem si jednu starší hru a teď jsem zjistil že tam není žádný uninstal a v programy a funkce tam to taky není
tak bych potřeboval prosím poradit, jestli existuje nějaký program na uplné odstranění té hry

děkuji za radu

Dobrý den.
A je skutečně ta hra nainstalovaná, nebo se jen někam nahrála? Pokud by se jen nahrála (žádné ikonky v start/menu apd.) , staci ji vymazat. Zástupce na plochu to mohlo taky jen vytvorit, pokud hra neni jak pisete v programech a funkcich, nejspis nainstalovana nebude.