Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno !!Vyhraj FX8120 do 24H CHRONO na PC.poradna.net!! - výsledky vyhlášeny

--Povelikonocni soutez o CPU AMD FX8120--

- Zambezi 3.1 Ghz 4 ghz Turbo),16 MB total cache
- Socket AM3+, 125 Watts (8-CORE)

-Aby jste se zucastnili losavni, staci spravne odpovedet na 3 otazky a stanete se mozna vitezem:puff:.

-(1) Co je na obrazku cislo (1)
-(2) Ze ktere hry je obrazek cislo (2)
-(3) Kdy, ktery rok byla představena poprve pro veřejnosti stloni mys pro PC

Takze odpoved piste ve formatu
1. odopved
2. odpoved
3. odpoved

PS- Neopisuj-te od sebe, protoze muzete opsat spatnou odpoved:-D

Vyherce bude vylosovan zitra, 03/04/2013 v 15.00, hodne zdaru preje CoCochanel
(za ucasti pc.porada.net)

PS- Kdo nema zajem hrat, tak at se zdrzi nevhodnych pripominek, dekuji za pochopeni)

[mod]Sice asi pozdě, ale odstranil jsem řešení, které sem dal Karel04. (L-Core)
Změna předmětu, původně: !!Vyhraj FX8120 do 24H CHRONO na PC.poradna.net!! (Zarniwúp)[/mod]

Tímto postem bych chtěl potvrdit důvěryhodnost uživatele Cocochanel, který pro nás pořádá soutěže.
Výhru odeslal hned druhý den po oznámení výhry.

Dnes balík z Francie dojel až k paneláku v Pardubicích a já se rozhodl, že udělám 2, 3 fotky na důkaz potvrzující pravost soutěží.

Všem ostatním přeji štěstí v případných budoucích soutěžích a Cocochanel velmi děkuji za radost, kterou mi výhrou udělal.

S pozdravem
Eessencia