Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou kartu z rodiny HD 7770?

Je jich asi osm, nevím kterou si vybrat. Cenový rozdíl mezi jednotlivými kartami je i kolem litru, 1500, což bych eventuelně mohl utratit nebo prolít třeba hrdlem:)

Jakou kartu tedy vybrat? Líbí se mi tahle http://www.alza.cz/asus-hd7770-dc-1gd5-v2-d375167. htm
tahle www.alza.cz je o 500 dražší a nejsem si jist, jestli těch pár drobností je tolik určujících.

Zítra bych pro ni měl jít, tak bych uvítal radu...
Mimochodem, jak poznám jestli karta potřebuje nějaké přídavné napájení? Totiž nevím jestli tam mám někde camprlíka na desce, nebo se to připojuje ke zdroji? Může se stát že mám zdroj bez přídavného napájení pro grafiku?

Sorry za stupid otázky, ale tohle neznám..

Pořád přemýšlím, jestli tu kartu koupit. Vlastně bych to bral víceméně kvůli DayZ, nicméně jak to tak čtu, nejsem si jistý, jestli bych si pomohl kvůli procesoru. Laicky, když hraju, procesor dle správce úloh není vytížený na 100%, tak bych řekl, že to není on, kdo hru omezuje na fps.
Na druhou stranu se mi nechce vyvalit tři litry jen tak, aby to k ničemu nebylo. Strhla se tu pěkná diskuze, nicméně co myslíte, měla by ta karta reálný přínos v enginu Army II?