Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet Explorer 7 a internetové bankovnictví - vaše zkušenosti?

Ahoj všem :-)
Kdo jste už vyzkoušel IE7 a a internetové bankovnictví? U kterých bank to chodí bez problémů, kde to zlobí? Prosím podělte se o zkušenosti :-)
Na IE7 se těším a chci ho zkusit, ale pracovně musím využívat internet.banking u různých bank. Nechci se dostat do situace, že nainstaluju IE7 a pak zjistím, že se nedostanu tam či onam :-/ Některé bankovní aplikace zlobí v alternativních prohlížečích a lezu do nich přes IE6.

K poslednímu dotazu Evy M:

Oficiální zpráva KB:

Vážení klienti,
aplikaci Mojebanka je nyní možno provozovat i v prostředí prohlížeče Microsoft Internet Explorer verze 7.0. Komerční banka rozšíří seznam podporovaných prohlížečů po uvedeni a otestování české verze výše uvedeného prohlížeče. Zároveň vás upozorňujeme, ze aplikace Mojebanka prozatím nefunguje pod operačním systémem Windows Vista. O dalším vývoji Vás budeme informovat.
Komerční banka