Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ztratily se mi soubory

mám v počítači 2 HDD. na jednom systém na druhým soubory. nedávno se mě stalo že když ten se souborama otevřu, taky vypadá jako prázdný, ale přitom je na něm 30 G souborů....... jak to spravit, nebo čím to je?

[mod]brigáda rychlého pravopisného nasazení :-) (touchwood)[/mod]

a nedal si nahodou omylom tym suborom alebo adresarom atribut "skryty"? spust explorer a nastav v menu nastroje->moznosti priecinka->zobrazenie->zobrazit skryte subory a priecinky.
//edit: este moze mat sucasne aj atribut systemovy, takze este nastroje->moznosti priecinka->zobrazenie->skryt chranene subory operacneho systemu(odskrtni)