Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jakou GPU k mému procesoru?

Zdravim,
chtěl bych se poradit o tom, jakou grafiku do budoucna koupit, jelikož HD 6770 už není žádný drak. Myslím, že tenhle procesor zvládne hodně. Na druhou stranu mám monitor jen 1366x768( www.czc.cz/benq-g922hdl-lcd-monitor-19/70774/produ kt ). Do budoucna se ale určitě chystá nějakej 24" s FHD. Měla by sloužit samozřejmě na hry ve vysokých detailech.
Díky

Kteroukoliv až do výše HD 7950 nebo nV 660Ti to záleží na financích a pro ty výkonnější budeš muset měnit i zdroj.
(tedy pokud budeš kupovat "fůlhůl" monitor, jinak na to co zatím máš za monitor ti stávající karta stačí)