Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s windows xp

dobry den prosím moc nejakou rady vzdy kdyz nainstalu ji novy operacni system tak se my sama od sebe vipina brana firewall a nestahuje se mi vubec nic a onikud cle vzy se mi to nekde sekne a nevi co stim dekuji za kazdou radu

nebo kyz jsem nasel tento win Microsoft Windows XP Service Pack 3 obsahující drivepack. Již odpadá zdlouhavé instalování ovladačů po nainstalování čístých windows. Tento pack Vám Vaše ovladače nainstaluje za Vás tak nevim jestli mam byt pripojeny na netu aby to rovnou nainstalovalo ty drivery nebo jestli tam jsou vlozeny diky mooc