Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak aktivovat AGP?

Zdravím všechny,nevíte někdo prosím jak mám aktivovat AGP?, prog.Everest mi hlásí že mám Problém,že AGP je deaktivováno a že to může způsobit snížení výkonu.Díky všem za každou radu.

winio.dll je knihovňa,ktorá je súčasťou utilít a ovládačov k doskám asus,nachádza sa na inštaklačnom cd priloženom k zákl.doske,je súčasťou aj utilít k doske ako asus deskprobe a spol a inštaluje sa do systému aj ako ovládač k Asus SMB/DMI BUS controller,za normálnych okolností stačí vložiť dodávané inštalačné cd k asus doske do mechaniky a nechať prejsť kompletný autorun cd,interný minidiagnostický program automaticky nakopíruje winio.dll do systému a obvykle aj vytvorí jeho kopiu ako asus winio.sys v system32/drivers,prípadne pridá EIO.sys/eio.dll pre podporované typy a verzie dosiek do systému-obvykle pre asus A.I. a R.O.G. verzie dosiek