Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus SmartDoctor

Ahoj, chtěl bych se zeptat čím to je že mám nainstalovanou grafickou kartu ale pokaždé když zapnu tento program tak se mi ukáže Can Not Find ASUS Graphics cards. Nevím co s tím protože sem reinstaloval Windows a ztratil sem CD od grafické karty tak sem si stáhl driver vše mi jede na pohodu i v programu GPU-Z mám napsanou svojí grafickou kartu. Ale prostě takhle mi to blbne.

Změna předmětu, původně: Majk
Změna jména, původně: Asus SmartDoctor (L-Core)

Tak já sem chtěl ten program kvůli zahřívání zrychluje to otáčky větráku.. Mě se teď počítač tak seká že nevím čím to je.. Strašně se mi zvětšuje zátěž RAMek nebo co to je prostě mám procenta furt velké.. A u CPU skoro vůbec nevím čím to je stalo se mi to jednou jak sem komp vypl ze zásuvky a začal se mi sekat jak prase..